so 19.3.2011 |

Zápas Lovosice - Hranice

Drama od začátku až do konce viděla téměř vyprodaná lovosická hala. Ve veledůležitém utkání se od začátku oba celky střídaly ve vedení. V prvním poločase byli střelecky nejúspěšnější křídelníci Motl v domácím a Čadra v hranickém dresu. Skvěle chytající Kylíšek a na druhé straně Kučerka přiváděli střelce k nepříčetnosti, a tak dvoubrankové vedení viděli diváci jen jednou na straně domácích 11:9 ve 23. minutě po střele Chroustovského. Boj o každý metr hřiště pokračoval i ve druhém poločase. Překvapivě to byli hosté, kteří se po brance Čadry ve 47. minutě dostali do tříbrankového náskoku 21:18. Stejné vedení zařídil osm minut před koncem i hostující Šíra. V infarktovém závěru se však přece jen ukázaly zkušenosti domácího Motla a především Berky, a tak šťastnější domácí strhli výsledek remízového zápasu v posledních minutách na svou stranu.